Staż w dziale Utrzymania Ruchu

Bielsko-Biała

Województwo śląskie | Oferta wygasa 2024-05-19

Zakres obowiązków:

  • Nauka w nowoczesnym i nadzwyczajnie zautomatyzowanym parku maszynowym
  • Aktywny udział w procesie usuwania zakłóceń i usterek
  • Przeprowadzanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Współpraca z działami produkcyjnymi
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub ukończone studia na jednym z kierunków: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Mechatronika, Informatyka Przemysłowa, Fizyka Techniczna
  • Chęć rozwoju w kierunkach: Elektryk, Elektromechanik, Mechanik, Inżynier UR, Automatyk
  • Zdolności manualne oraz zmysł techniczny
  • Ciekawość i otwartość na rozwój
  • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Bielsku Białej (śląskie, pow. bielski)

Oferujemy:

  • Półroczny lub roczny płatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu (i podwyżki)
  • Wynagrodzenie od 5600 brutto miesięcznie
  • Dedykowanego Mentora, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
  • Bezpłatną stołówkę, dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
  • Bony i bogate paczki świąteczne
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
  • Certyfikowane szkolenie dla Ciebie