Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Sowy (pow. rawicki)

Województwo wielkopolskie | Oferta wygasa 2024-03-28

Zakres obowiązków

  • stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości
  • odbiór jakościowy wyprodukowanych wyrobów
  • odbiór jakościowy obszarów produkcyjnych
  • współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie tematyki jakościowej
  • uczestniczenie w obchodach i kontrolach wewnętrznych
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym, monitorowanie działań korygujących
  • przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych
  • szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP
  • pobieranie i wysyłanie próbek do analizy

Nasze oczekiwania

  • gotowość do pracy w zakładzie w Sowach (powiat rawicki, gmina Pakosław)
  • doświadczenie min. 3 letnie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z jakością, technologią / bezpieczeństwem żywności, towaroznawstwem lub pokrewne;
  • znajomość wymagań norm ISO 9001, BRC, IFS, systemu HACCP
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji jakościowej

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kasę zapomogowo-pożyczkową
  • bony i bogate paczki świąteczne
  • bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers, piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia kulturalno – sportowe odbywające się na Tarczyński Arena
  • program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)