Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Bielsko-Biała

Województwo śląskie | Oferta wygasa 2024-08-25

Twój zakres obowiązków

  • Stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości,
  • Przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji,
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych,
  • Szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP,
  • Pobieranie i wysyłanie próbek do badań,
  • Rozpatrywanie reklamacji,
  • Odbiór jakościowy wyprodukowanych wyrobów gotowych,
  • Prowadzanie ilościowej i jakościowej ewidencji wytworzonych odpadów,
  • Współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie tematyki jakościowej,
  • Reprezentowanie firmy podczas kontroli urzędowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego, mile widziane kierunki związane z technologią żywności (technologia mięsa) lub zarządzaniem jakością,
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Biegłości w zakresie wymagań norm ISO 9001, BRC, IFS systemu HACCP oraz polskiego i unijnego prawa żywnościowego,
  • Umiejętności prowadzenia dokumentacji jakościowej wg IFS/BRC,
  • Doświadczenia w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych oraz kontroli jakości surowców i produktów,
  • Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku w swojej kategorii,
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon,
  • Bezpłatną prywatną opiekę Luxmed,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • bony i paczki świąteczne,
  • Bezpłatne bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia,
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika).