Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Sowy (pow. rawicki)

Województwo wielkopolskie | Oferta wygasa 2024-08-25

Twój zakres obowiązków

  • Stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości
  • Odbiór jakościowy wyprodukowanych wyrobów
  • Odbiór jakościowy obszarów produkcyjnych
  • Współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie tematyki jakościowej
  • Uczestniczenie w obchodach i kontrolach wewnętrznych
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym, monitorowanie działań korygujących
  • Przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych
  • Szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP
  • Pobieranie i wysyłanie próbek do analizy

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w zakładzie w Sowach (powiat rawicki, gmina Pakosław)
  • Doświadczenie min. 3 letnie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z jakością, technologią / bezpieczeństwem żywności, towaroznawstwem lub pokrewne;
  • Znajomość wymagań norm ISO 9001, BRC, IFS, systemu HACCP
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji jakościowej

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kasę zapomogowo-pożyczkową
  • Bony, deputaty świąteczne
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers, piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia kulturalno – sportowe odbywające się na Tarczyński Arena
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)