Pracownik Produkcji / Operator Maszyn

Sowy (pow. rawicki)

Województwo wielkopolskie | Oferta wygasa 2024-08-26

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnych
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • realizacja zleceń produkcyjnych na dedykowanym obszarze.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie jako Operator Maszyn lub Pracownik Produkcyjny będzie dużym atutem,
  • gotowość do pracy zmianowej (również w soboty)
  • zaangażowanie, rzetelność oraz solidność
  • gotowość do pracy w naszym zakładzie w Sowach (pow. Rawicki, Wielkopolska)

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży spożywczej,
  • chęć do rozwoju w strukturach organizacji,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn pakujących/znakujących/etykietujących, komór Suszarniczych i Wędzarniczych, Chłodni

To oferujemy:

  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od obszaru i doświadczenia) + dodatki za pracę w weekendy,
  • darmową opiekę medyczną LuxMed
  • bezpłatną stołówkę z naszymi produktami i lokalnymi specjałami
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • preferencyjne pożyczki
  • bony i bogate paczki świąteczne
  • bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • program poleceń (od 1500 do 2000zł netto za polecenie pracownika)