Pracownik Produkcji / Operator Maszyn

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnych
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • realizacja zleceń produkcyjnych na dedykowanym obszarze

Nasze wymagania

  • doświadczenie jako Operator Maszyn lub Pracownik Produkcyjny będzie dużym atutem
  • gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy
  • zaangażowanie, rzetelność oraz solidność
  • gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki)

Mile widziane

  • doświadczenie w branży spożywczej
  • chęć do rozwoju w strukturach organizacji
  • doświadczenie w obsłudze maszyn pakujących/znakujących/etykietujących, komór Suszarniczych i Wędzarniczych, Chłodni

To oferujemy

  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od kompetencji) + dodatki za pracę w weekendy
  • bezpłatny dojazd firmowym autobusem
  • program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika),
  • bezpłatna stołówka
  • karta Multisport oraz bezpłatna prywatna opieka Luxmed
  • bony i okazałe paczki świąteczne
  • bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz wiele innych wydarzeń
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe