Nauczyciel praktycznej nauki zawodu

Zakres obowiązków:

  • przekazywanie uczniom wiedzy praktycznej z zakresu nauczanego przedmiotu
  • przygotowanie dla uczniów zadań szkoleniowo-produkcyjnych
  • organizowanie stanowisk pracy dla uczniów, czuwanie nad prawidłowa eksploatacją maszyn i urządzeń
  • rozwijanie w uczniach umiejętności samodzielnego myślenia oraz wdrażanie do samodzielnej i systematycznej pracy
  • realizowanie programów nauczania z zachowaniem korelacji z przedmiotami teoretycznymi, dostosowanie treści kształcenia do wymogów stawianych przez zakład pracy
  • dbałość i czuwanie nad bezpieczeństwem podczas wykonywanych prac

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego – Elektryk, Elektromechanik
  • przygotowania pedagogicznego (ukończony kurs pedagogiczny)
  • potwierdzonego doświadczenia dydaktycznego powyżej 8 lat
  • mile widziany tytuł Mistrza w zawodzie Elektryka lub Elektromechanika
  • otwartości w przekazywaniu wiedzy
  • bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • program wdrożeniowy oraz wsparcie zespołu
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
    • prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Twojej Rodziny
    • ubezpieczenie pracownicze
    • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne
    • bezpłatną stołówkę