Mechatronik

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Województwo dolnośląskie | Oferta wygasa 2024-08-26

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych
  • Bieżące realizowanie napraw maszyn na obszarach produkcyjnych
  • Analiza powstawania przyczyn awarii i usterek oraz podejmowanie działań zapobiegawczych
  • Wykonywanie przeglądów i prewencji zgodnie z harmonogramem PPM i bieżącymi potrzebami
  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych
  • Udział w projektach technicznych mających na celu zwiększenie wydajności maszyn i urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie w zawodach: mechatronik, elektryk, elektromechanik i pokrewne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady, 3 zmiany)
  • chęć nauki nowoczesnych technologii
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia).

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem ruchu i naprawami maszyn

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • szkolenia specjalistyczne
  • darmową opiekę medyczną LuxMed
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • bezpłatny dojazd firmowym autobusem. Poszczególne trasy ruszają z: Warzęgowo, Rawicz, Pakosław, Sulmierzyce, Trzebnica, Złotów, Krośnice,
  • darmowa stołówka