Magazynier / Wózkowy w zakładzie w Ujeźdźcu Małym

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa przyjęć i wydań z/do magazynu za pomocą wózka widłowego typu reach-truck, czołowego lub/i systemowego
  • ​Kompletowanie zamówień​
  • Obsługa skanera magazynowego
  • Dbałość o prawidłowe rozmieszczenie towarów na magazynie
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji cząstkowych
  • Obsługa systemu SAP
  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (około 30min samochodem od Wrocław CH Marino)
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • Motywacja do pracy i rzetelność w wykonywaniu zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Posiadanie ważnych uprawnień UDT lub chęć ich uzyskania (finansujemy szkolenia i cyklicznie organizujemy egzaminy na terenie naszego zakładu)

To oferujemy

  • Pracę bezpośrednio w Tarczyński S.A. w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej
  • Darmową opiekę medyczną LuxMed
  • Bezpłatny dojazd firmowym autobusem. Poszczególne trasy ruszają z: Warzęgowo, Rawicz, Pakosław, Sulmierzyce, Trzebnica, Złotów, Krośnice,
  • Bezpłatną stołówkę z naszymi produktami i lokalnymi specjałami
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Preferencyjne pożyczki
  • Bony i bogate paczki świąteczne
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000zł netto za polecenie pracownika)