Technik Utrzymania Ruchu

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Województwo dolnośląskie | Oferta wygasa 2024-08-25

Twój zakres obowiązków

  • nadzór techniczny nad parkiem maszynowym na dedykowanym obszarze produkcyjnym
  • bieżące realizowanie napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • cykliczne przeprowadzanie przeglądów
  • udział w procesie szkolenia nowych operatorów maszyn

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem ruchu i naprawami maszyn
  • wykształcenie min.techniczne w zawodach: mechanik, elektryk, elektromechanik i pokrewne
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (4 brygadowy)
  • gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia).

To oferujemy

  • pracę bezpośrednio w Tarczyński S.A. w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej
  • darmową opiekę medyczną LuxMed
  • bezpłatny dojazd firmowym autobusem. Poszczególne trasy ruszają z: Warzęgowo, Rawicz, Pakosław, Sulmierzyce, Trzebnica, Złotów, Krośnice,
  • bezpłatną stołówkę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • preferencyjne pożyczki
  • bony i bogate paczki świąteczne
  • bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • program poleceń (od 1500 do 2000zł netto za polecenie pracownika)