Staż w dziale Zarządzania Produkcją

Twój zakres obowiązków

  • Branie udziału w optymalizacji i doskonaleniu procesu produkcyjnego.
  • Dbanie o odpowiedni przepływ surowca/półproduktu pomiędzy kolejnymi etapami produkcji
  • Zarządzanie zmianą produkcyjną, liczącą od kilkunastu do kilkudziesięciu osób (po etapie wdrożeniowym)
  • Koordynowanie i monitorowanie działania podległego zespołu i pracy linii produkcyjnej
  • Raportowanie realizacji procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologia Żywności i pokrewne
  • Znajomość Lean Management, 5S, ZZL
  • Wiązanie swojej przyszłości z pracą w działach produkcyjnych jako osoba zarządzająca personelem
  • Wykazywanie się otwartością na wyzwania i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji (praktyki, staże)

To oferujemy

  • Roczny płatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu na stanowisko Młodszego Kierownika Zmiany po ukończeniu stażu
  • Wynagrodzenie na start 5500 zł brutto (w trakcie stażu wynagrodzenie wzrasta)
  • Bezpłatny dojazd firmowym autobusem z okolicznych miejscowości do Ujeźdźca Małego
  • Dedykowany Mentor, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
  • Pokój w służbowym mieszkaniu lub dofinansowanie do wynajmu (jeśli jesteś zameldowany/a 70km od firmy)
  • Bezpłatna stołówka, dofinansowana karta Multisport oraz prywatna opieka Luxmed
  • Bony i bogate paczki świąteczne oraz bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
  • Certyfikowane szkolenie dla Ciebie