Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Surowca

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Województwo dolnośląskie | Oferta wygasa 2024-05-19

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i ocena jakościowa dostaw
  • Pobór i ocena próbek dostarczanych surowców oraz standaryzowanych półproduktów
  • Blokowanie i zwalnianie dostaw
  • Kontrola procesów standaryzacji, zamrażania i rozmrażania
  • Dbałość o prawidłową identyfikację surowców
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Nadzór nad zachowaniem prawidłowej rotacji surowców
  • Nadzór nad standardami obróbki i produkcji wyrobów
  • Udział w audytach

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki)
  • Wykształcenie wyższe o kierunkach: Zapewnienie Jakości/ Technologia Żywności/ Inżynieria Produkcji
  • Doświadczenie w zakresie kontroli procesów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcji żywności

To oferujemy

  • System rekomendacji pracowników ( za polecenie pracownika na to stanowisko otrzymasz 1500 netto)
  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej kategorii
  • Dużą gamę programów rozwojowych podnoszących kompetencje/kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych min.:
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport
  • Stołówkę firmową
  • Bony świąteczne
  • Okolicznościowe paczki dla dzieci