Specjalista ds.zapewnienia jakości surowca

Sowy (pow. rawicki)

Województwo wielkopolskie | Oferta wygasa 2024-08-25

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i ocena jakościowa dostaw
  • Pobór i ocena próbek dostarczanych surowców oraz standaryzowanych półproduktów
  • Blokowanie i zwalnianie dostaw
  • Korespondencja z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Kontrola procesów standaryzacji, zamrażania i rozmrażania
  • Dbałość o prawidłową identyfikację surowców
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Nadzór nad zachowaniem prawidłowej rotacji surowców
  • Nadzór nad standardami obróbki i produkcji wyrobów
  • Udział w audytach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie kontroli procesów
  • Gotowość do pracy w zakładzie w Sowach (pow. rawicki)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunkach: Zapewnienie Jakości/ Technologia Żywności/ Inżynieria Produkcji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcji żywności

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • Bezpłatną stołówkę
  • Bony i bogate paczki świąteczne
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers Wrocław i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
  • Możliwość zakwaterowania w pokoju w służbowym mieszkaniu
  • Dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, Kasa zapomogowo-pożyczkowa