Kontroler Jakości dodatków pomocniczych

Sowy (pow. rawicki)

Województwo wielkopolskie | Oferta wygasa 2024-08-25

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i ocena jakościowa dostaw
  • Pobór i ocena próbek dostarczanych surowców i dodatków pomocniczych
  • Blokowanie i zwalnianie dostaw
  • Dbałość o prawidłową identyfikację surowców
  • Nadzór nad zachowaniem prawidłowej rotacji surowców i dodatków pomocniczych
  • Nadzór nad dokumentacją systemową związaną z kontrolą laboratoryjną
  • Nadzór nad procesem reklamacyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunkach: Zapewnienie jakości/ Technologia Żywności/ Kontrola Jakości/Towaroznawstwo
  • Doświadczenie w zakresie kontroli surowców, dodatków pomocniczych
  • Otwartość do pracy w systemie zmianowym
  • Gotowość do pracy stacjonarnej

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży FMCG

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość współtworzenia ciekawych projektów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Deputat wyrobów gotowych
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Bony i deputaty świąteczne
  • Bezpłatna stołówka dla pracowników
  • Możliwość korzystania z kasy zapomogowo- pożyczkowej
  • Program poleceń pracowniczych
  • Darmowe bilety na mecze Panthers Wrocław oraz na wydarzenia organizowane na Tarczyński Arena