Stażysta w dziale IT – SAP BASIS

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Województwo dolnośląskie | Oferta wygasa 2024-03-28

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie interfejsów i obsługa komunikatów EDI w SAP
  • Monitoring przepływu komunikatów szyny danych SAP
  • Zarządzanie i obsługa systemem tworzenia etykiet SAP
  • Konfiguracja i monitoring systemu wydruku systemu SAP MES
  • Obsługa interfejsów z systemów zewnętrznych do SAP

Nasze wymagania

  • Interesuje Cię praca w naszym głównym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia)
  • Chęć rozwoju w środowisku SAP - mile widziana umiejętność obsługi SAP
  • Otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia, a także zaangażowanie i determinacja w działaniu

To oferujemy

  • Roczny płatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu
  • Wynagrodzenie w wysokości 5300 zł brutto
  • Dedykowany Mentor, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
  • Pokój w służbowym mieszkaniu lub dofinansowanie do wynajmu (jeśli jesteś zameldowany/a 70km od firmy)
  • Bezpłatną stołówkę, dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
  • Bony i bogate paczki świąteczne oraz bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)