Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Województwo dolnośląskie | Oferta wygasa 2024-03-28

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy zgodnie z polityką personalną
  • rozliczanie i nadzór nad ewidencją czasu pracy
  • sporządzanie dokumentacji kadrowej
  • prowadzenie i koordynowanie legalności pobytu pracowników cudzoziemców
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • zarządzanie benefitami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej)
  • praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • doświadczenie we współpracy z outsourcingiem
  • doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń, w tym również rozliczenia ZUS, US
  • dobra znajomość MS Excel
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy pod presją czasu i terminów

Mile widziane

  • znajomość obsługi systemu SAP

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku w swojej kategorii
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon
  • bezpłatną prywatną opiekę Luxmed
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • bony i paczki świąteczne
  • bezpłatne bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia
  • program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)