Specjalista ds. personalnych

Bielsko-Biała

Województwo śląskie | Oferta wygasa 2024-05-19

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej ewidencji i rozliczania czasu pracy
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych, w tym aktywne wyszukiwanie kandydatów za pomocą różnorodnych narzędzi
  • Tworzenie ogłoszeń o pracę i ich publikacja
  • Analiza i selekcja CV, prowadzenie rozmów, przygotowywanie rekomendacji kandydatów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami, udzielanie informacji oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów
  • Sporządzanie niezbędnych raportów, sprawozdań i analiz na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych
  • Prowadzenie onboardingów oraz offboardingów
  • Uczestnictwo w projektach HR (employer brandingowych oraz szkoleniowych)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe z zakresu kadr i płac, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo lub pokrewne
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku w Dziale Personalnym
  • Ugruntowana wiedza i doświadczenie w realizacji wyżej wymienionych zadań
  • Znajomość Kodeksu Pracy i przepisów okołokodeksowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych
  • Samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej kategorii
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dużą gamę programów rozwojowych podnoszących kompetencje/kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport
  • Stołówkę firmową
  • Bony świąteczne
  • Okolicznościowe paczki dla dzieci