Specjalista do części fizyko-chemicznej

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Województwo dolnośląskie | Oferta wygasa 2024-06-26

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych produktów zgodnie z obowiązującymi protokołami, procedurami, ustalonymi terminami i wytycznymi GMP
  • Opracowywanie wyników analiz i rejestrowanie ich zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Opracowywanie i aktualizowanie protokołów i procedur dotyczących wykonywanych zadań
  • sporządzanie raportów z przebiegu pracy
  • Utrzymywanie w odpowiednim stanie używanego sprzętu i wyposażenia zgodnie z procedurami, użytkowania i obsługi zapobiegawczej
  • Pobieranie próbek do badań
  • Przeprowadzanie badań fizyko-chemicznych i analiza wyników
  • Kontrola sprawności działania wyposażenia pomiarowego
  • Prowadzenie w systemie rejestracji przeprowadzanych pomiarów, zapisów i wyników
  • Prowadzenie archiwum prób kontrolowanych materiałów
  • Dbanie o dobrą jakość wykonywanych analiz poprzez przeprowadzanie ich zgodnie z ustalanymi instrukcjami pracy i procedurami oraz z uwzględnieniem zasad GMP, BHP i aspektów środowiskowych, a także działanie zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001 oraz ISO 14001
  • Opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych
  • Transfer metod analitycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie: chemia, analityk medyczny lub pokrewne w zakresie analiz chemicznych
  • Znajomość analiz i technik fizyko- chemicznych , mile widziana umiejętność pracy na HPLC i/lub GC
  • Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność i komunikatywność
  • Praktyczna znajomość technik analitycznych – UHPLC, GC, IR, NIR, UV-Vis, Raman
  • Znajomość wymagań ICH i FDA dotyczących walidacji metod analitycznych
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcji żywności

To oferujemy

  • System rekomendacji pracowników ( za polecenie pracownika na to stanowisko otrzymasz 1500 netto)
  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej kategorii
  • Dużą gamę programów rozwojowych podnoszących kompetencje/kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych min.:
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport
  • Stołówkę firmową
  • Bony świąteczne
  • Okolicznościowe paczki dla dzieci