Młodszy Specjalista ds. BHP

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Województwo dolnośląskie | Oferta wygasa 2024-05-19

Zakres obowiązków:

  • właściwe kompletowanie oraz przechowywanie dokumentów dotyczących: wypadków w pracy, chorób zawodowych, rejestrów, ewidencji wyników badań
  • organizacja szkoleń wstępnych
  • opiniowanie instrukcji stanowiskowych, ogólnych oraz tworzenie regulaminów i procedur
  • przygotowywanie załogi do bezpiecznej pracy
  • współpraca z Państwową Inspekcją Pracy
  • prowadzenie działalności kontrolnej, w tym ustalanie tematyki kontroli oraz form i sposobów jej udokumentowania
  • doradzanie pracodawcy w kwestiach związanych z BHP
  • ustalanie okoliczności, jak i przyczyn wypadków w pracy oraz
  • weryfikacja ustaleń zespołów powypadkowych, których członkami są podlegli kierownikowi BHP inspektorzy i specjaliści ds. BHP
  • dokonywanie analizy stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy
  • opracowywanie propozycji odnośnie zmian technicznych i organizacyjnych, celem poprawy warunków pracy oraz bezpieczeństwa

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia – mile widziane w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość przepisów BHP oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowość
  • gotowość do pracy w Ujeźdźcu Małym pow. trzebnicki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej kategorii
  • system rekomendacji pracowników (za polecenie pracownika na to stanowisko otrzymasz 1500 netto)
  • dużą gamę programów rozwojowych podnoszących kompetencje/kwalifikacji
  • możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • prywatna opieka medyczna LuxMed
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość dołączenia do programu Multisport
  • stołówkę firmową
  • bony świąteczne
  • okolicznościowe paczki dla dzieci