Młodszy Grafik

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Województwo dolnośląskie | Oferta wygasa 2024-06-26

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu i przygotowaniu do druku materiałów promocyjnych, reklamowych, POS,
  • Tworzenie grafik do mediów społecznościowych i webowych,
  • Modyfikacje i adaptacje obecnych opakowań oraz opracowanie graficzne nowych linii produktowych,
  • Stałe monitorowanie trendów i proponowanie wdrożenia nowych, innowacyjnych rozwiązań,
  • Kontrola jakości wydruku w drukarniach fleksograficznych, rotograficznych, offsetowych i zapewnienie zgodności kolorystycznej,
  • Ścisła współpraca z działem marketingu i sprzedaży w obszarze opracowania materiałów graficznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Znajomość programów graficznych – pakiet Adobe (PS, AI, ID, Acrobat),
  • Kreatywność, pomysłowość i innowacyjność,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku w swojej kategorii,
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon,
  • Bezpłatną prywatną opiekę Luxmed
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • bony i paczki świąteczne
  • Bezpłatne bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)