Manager ds. infrastruktury obiektów

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Województwo dolnośląskie | Oferta wygasa 2024-05-19

Twój zakres obowiązków

  • zarządzenie podległym zespołem pracowników ( > 20 osób),
  • nadzór i koordynowanie spraw związanych z zarządzaniem majątkiem organizacji oraz obiektami i ochroną mienia, stołówką wewnętrzną,
  • organizowanie i nadzór nad całością prac administracyjnych oraz kierowanie jednostkami administracyjno – gospodarczymi pionu,
  • nadzór nad budżetem podległych jednostek,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi oraz podmiotami zewnętrznymi,
  • opracowywanie planów zatrudnienia pracowników administracyjnych i obsługi oraz dbanie o wykwalifikowaną kadrę i warunki jej rozwoju,
  • wsparcie Zarządu w bieżącej działalności operacyjnej, w tym przygotowywanie raportów (np. z działań administracyjnych, realizacji budżetu administracji i inne zlecone przez Zarząd),
  • zarządzanie Działem Utrzymania Czystości – obszar biurowo-administracyjny,
  • nadzór nad Koordynatorem PPOŻ i wykonywanymi działaniami/zleceniami,
  • tworzenie standardów i procedur dla całej organizacji,

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów z zakresu prawa o gospodarowaniu nieruchomościami, prawa podatkowego, postępowania administracyjnego, zamówień publicznych,
  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania nieruchomościami i majątkiem,
  • umiejętność współpracy z klientami wewnętrznymi na wszystkich poziomach organizacji,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w budowaniu relacji i nawiązywaniu kontaktu,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów i realizowania wielu zadań w podobnych terminach,
  • asertywność, obowiązkowość, skrupulatność,
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu średniozaawansowanym,
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży spożywczej,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, komputer i telefon,
  • bezpłatną stołówkę,
  • karta Multisport, prywatna opieka Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  • bony i paczki świąteczne,
  • bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers Wrocław i piłkarską Reprezentację Polski oraz inne wydarzenia,
  • program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika),
  • możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym.