Fakturzysta/ka w Dziale Centrum Obsługi Klienta​

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Województwo dolnośląskie | Oferta wygasa 2024-03-28

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów, kierowców oraz kontrahentów
  • nadzorowanie obiegu dokumentów
  • wystawienie dokumentów sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • pożądana komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej, w tym w porze nocnej
  • doskonała organizacji pracy
  • komunikatywność oraz umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej
  • Bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami
  • Karta Multisport, prywatna opieka Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, Kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Bony i bogate paczki świąteczne
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)